Půldenní semináře pro manažery

firemní kurzy angličtiny

Požadavky na trhu práce i nároky zaměstnavatelů na zaměstnance se v průběhu minulých let výrazně změnily. Dříve kladli personalisté důraz především na odborné znalosti uchazečů. Dnes považují individuální osobnost jednotlivých uchazečů o práci za důležitější.

Měkké dovednosti - soft-skills, které jsou předmětem našich seminářů, zahrnují nejen empatii, komunikativnost a sebekritičnost, ale i schopnost prosadit se, vést tým anebo schopnost nadchnout ostatní pro společný cíl.

Akce: 20% sleva na manažerské semináře konané ve Vaší společnosti!

Vzdělávací centrum Berlitz Praha představuje komplexní balíček půldenních seminářů pro manažery navržených tak, aby se Vaši manažeři za pouhého půl dne dozvěděli vše podstatné, co je třeba k dosahování co nejlepších obchodních výsledků.

V Berlitz nabízíme kurzy soft-skills zaměřené na:

  • komunikaci

  • řízení projektů a pracovní metody

  • řízení prodeje a vztahů s klienty

  • umění vést a strategické jednání

  • kompetenci k jednání v prostředí odlišných kultur

 

Půldenní manažerské semináře mají ucelenou koncepci, jsou úsporné a precizně cílené. Tyto semináře se hodí pro všechny, kdo se chtějí s minimálním úsilím dosáhnout maximálních výsledků. Manažerské kurzy soft skills zahrnují praktické vložky a podnětná cvičení, které jsou pro účastníky zdrojem nových nápadů a jistotou dlouhodobého úspěchu ve výuce, přitom všechny trvají pouhé čtyři hodiny.

Zaujaly Vás manažerské semináře?

Kontaktujte nás. Rádi připravíme workshopy a školení manažerů dle konkrétních potřeb a požadavků Vaší firmy.

V rámci firemního vzdělávání provedeme analýzu potřebných soft skills a sestavíme pro Vaše manažery trénink „šitý na míru".