Školení manažerů nejen v českém jazyce

on 23 únor 2017
Vytvořeno: 23 únor 2017

gallery img6Špičkoví manažeři na sobě neustále pracují, přičemž dbají na komplexní rozvoj. Nebuďte pozadu a vyberte si ze širokého portfolia manažerských kurzů vzdělávacího centra Berlitz. Náplň nabízených kurzů jsme schopni zacílit na konkrétní požadavky a preference, včetně přednášení v cizím jazyce.

Školení manažerů nabízíme v těchto jazycích: čeština, angličtina a němčina.

 

Potřebujete prezentovat strategie a plány Vaší firmy, vést přijímací pohovor nebo jednat na mezinárodní úrovni? Pomůžeme Vám k úspěchu.
Během školení předáváme nejen potřebné informace, ale i vlastní praxi, expertízu a podněty. Vaši manažeři si v rámci kurzů vyzkouší různé vzorové situace a naučí se z nich vytěžit maximum pro svého zaměstnavatele.

Z bohaté nabídky kurzů Vám představujeme:

SOFT SKILLS SEMINÁŘE ONLINE

Měkké dovednosti tzv. soft-skills zahrnují umění komunikace včetně všech dílčích částí, jako jsou empatie, sebekritičnost, ale i schopnost prosadit se, umět vést tým anebo schopnost nadchnout ostatní zaměstnance pro společný cíl.
Nyní se můžete připojit do výukové místnosti online ve stanovených termínech a zúčastnit se live seminářů pro manažery doslova odkudkoliv!

MEZIKULTURNÍ MANAŽERSKÁ ŠKOLENÍ

Tato školení jsou vhodná pro všechny, kteří vedou komunikaci na mezinárodní úrovni, ať už ve smyslu obchodním, nebo na pozici manažera smíšeného pracovního týmu. Nenechte se zaskočit případnými odlišnostmi jiných kultur v konkrétních situacích. Připravíme Vám školení na míru.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy a vypracujeme pro Vás individuální cenovou nabídku.
Kontaktujte centrum vzdělávání manažerů Berlitz a domluvte si konzultaci.