Online manažerské kurzy soft skills

on 23 listopad 2016
Vytvořeno: 23 listopad 2016

Síla správného manažera spočívá především v umění komunikace. Je potřeba soustředit se nejen na komunikaci verbální, ale ovládat i svůj neverbální projev a mnohé další. Až se Vám to podaří, Vaše kariéra půjde strmě vzhůru.

 

Soft skills kurzy v Berlitz Praha

Jedná se o kurzy tzv. měkkých dovedností, kde se naučíte, jak efektivně prezentovat své názory a poznatky, jak se připravit na vyjednávání a úspěšně jej vést, jak strategicky plánovat a ještě mnohem více.

NOVINKA Soft skills semináře – teď živě a online!

Protože jdeme vstříc poptávce klientů a chceme Vám naše kurzy zprostředkovat v té nejkomfortnější formě, jsou v naší nabídce nově i ONLINE KURZY SOFT SKILLS!
Nyní se můžete připojit do výukové místnosti online ve stanovených termínech a zúčastnit se seminářů pro manažery doslova odkudkoliv!
Online kurzy probíhají interaktivní formou s živým lektorem, na výběr máte mezi kurzy v angličtině nebo v němčině.

Pro koho jsou kurzy určené?

Pro všechny, kteří mají zájem se rozvíjet bez stresů s dojížděním, z pohodlí domova nebo kanceláře.

Kurzy měkkých dovedností nejvíce využijí:

•    manažeři, team leadeři, projektoví manažeři;
•    obchodníci, key account manažeři
•    a všichni ostatní, pro které je komunikace s lidmi nezbytnou součástí jejich práce a důležitým nástrojem k prosazení záměrů a cílů

Vyzkoušejte online kurzy již od 2.790 Kč!

Kontaktujte nás přes formulář nebo na telefonním čísle 273 136 015 a vyberte si z témat a termínů, které Vám nejvíce vyhovují. Rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky a zašleme detailní informace!