Naučte se kromě manažerských kurzů cizí jazyk s metodou Berlitz

on 23 duben 2017
Vytvořeno: 23 duben 2017


Manažerská školení zabývající se strategiemi jednání v mezinárodním styku je dobré propojit s jazykovými kurzy pod vedením rodilých mluvčích. Jazykové kurzy pro firmy mohou probíhat ve skupině nebo individuálně, s tematickým zaměřením na míru.

 

Kurzy cizích jazyků můžete vybírat podle stupně intenzity výuky i doby jejich délky, a to od jednoho týdne
až po 3 měsíce
.
Při obchodně zaměřených kurzech cizích jazyků se cílí na konkrétní oblast obchodu či podnikání, potřebnou speciální terminologii nebo i přehled a konverzaci o aktuálních ekonomických a politických tématech.

AKČNÍ NABÍDKA

  •     Jazykový kurz Warm Up

V rámci tohoto jazykového kurzu absolvujete 10 lekcí cizího jazyka s metodou Berlitz na Vámi vybrané téma.
Lektor jazykového kurzu jednotlivé lekce připraví na míru Vašim potřebám, ať už se jedná o čas či obsahovou náplň kurzu. Kurz Warm Up je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

  •    Online jazykový kurz CyberTeachers Coach

Díky naší jarní akci máte možnost získat ke kurzu Warm Up navíc zdarma 3 měsíční přístup do online jazykové platformy CyberTeachers Coach! Online platforma zahrnuje interaktivní média podporujících studium, jakými jsou: videa, e-maily či podcasty, a dalších 20 jazykových nástrojů: překladač, slovník, trenažér výslovnosti a další. Po každé jazykové lekci obdržíte report, který Vám poskytne zpětnou vazbu
a srovnání s ostatními účastníky stejného výukového programu.

Mezikulturní vzdělávání

Pro potřeby jednání s obchodními partnery z ciziny je dobré znát různé kulturní a obchodní praktiky z celého světa, či právě na míru dané oblasti. Společnost Berlitz proto nabízí také mezikulturní vzdělávací programy.

KONTAKTUJTE NÁS

Těšíme se na spolupráci s Vámi na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím formuláře, kde Vám velmi rádi poskytneme detailnější informace.