Manažerské semináře ve Vaší firmě

on 27 březen 2017
Vytvořeno: 27 březen 2017

Dobrý manažer může být klíčem k úspěšnosti firmy a klíčem k úspěšnému manažerovi je bezesporu jeho neustálé vzdělávání. Buďte moderní firmou a nabídněte svým zaměstnancům manažerské kurzy přímo ve firmě!

Vsaďte na naše jazykové kurzy odborné angličtiny, uvidíte, že to Vaši zaměstnanci ocení a odvděčí se lepšími pracovními výkony!
Důležitým prvkem firemních kurzů je možnost přizpůsobit jednotlivé lekce požadavkům klienta.

Jaké kurzy pro manažery nabízíme?

  • Kurzy prezentačních dovedností - sdělení a jeho forma jsou základem komunikace. Naučte se prezentovat svoje myšlenky a projekty účinně a cíleně
  • Kurzy komunikačních dovedností - komunikace nás provází dnes a denně. Buďte sebejistí, ale zároveň respektujte svého partnera!
  • Kurzy řízení lidských zdrojů - v konkurenčním prostředí hodně záleží na lidských zdrojích, se kterými pracujete. Vyznejte se ve spletitých vztazích a využijte potenciál svých zaměstnanců ve svůj prospěch.
  • Mezikulturní školení - pohyb v mezinárodním a multikulturním prostředí je v současné době přirozený
    a žádoucí. Poznejte specifika jednotlivých kultur a orientujte se v místních zvyklostech sebejistě.
  • Kurzy soft skills - jednání, komunikace, strategie - všechny dovednosti nelze mít vrozené, ale můžete se jim naučit v kurzu měkkých dovedností.

V manažerských seminářích Berlitz Praha se Vaši klíčoví zaměstnanci zdokonalí v měkkých dovednostech, rozšíří si obzory a objeví v sobě skrytý potenciál.

Půldenní manažerské semináře

Víme, jak je pro vytížené manažery čas důležitý a drahý, proto nabízíme i oblíbené manažerské semináře
v půldenních blocích
. Za 4 hodiny Vám předáme důležité informace a strategie pro podstatné zorientování se v dané problematice.

Jazykové kurzy pro firmy

Pro komplexnost služeb vzdělávání manažerů nabízíme také kurzy cizích jazyků. Soustředí se na komunikační dovednosti potřebné pro styk s obchodními partnery, čí specifickou slovní zásobu.  Zvažujete kurzy obchodní angličtiny ve formě firemního benefitu? Vyberte si firemní jazykové kurzy.

Potřebujete naplánovat komplexní vzdělávací program pro svoji firmu?

Kontaktujte vzdělávací centrum Berlitz Praha a domluvte si schůzku ještě dnes.