Dětské jazykové tábory na léto

on 17 leden 2017
Vytvořeno: 17 leden 2017

Řešíte již nyní, jakožto rodič a tudíž manažer/manažerka rodiny a chodu domácnosti, otázku zda poslat děti v létě na tábor a na jaký? Chcete svým dětem dopřát nejen kopec zábavy, ale i užitečně strávený prázdninový čas? Vsaďte na letní tábor s angličtinou pořádaný jazykovou školou Berlitz Praha.

Léto s Berlitz®

Berlitz jazykový tábor se koná na Statku Břežany u Rakovníka (70 km od Prahy, 42 km od Plzně) a je vhodný pro děti od 7 let bez ohledu na úroveň znalosti angličtiny.
Na táboře si děti užijí nejen spoustu zábavy a dobrodružství, ale také efektivně procvičí konverzaci v angličtině. O kvalitu výslovnosti se postarají rodilí mluvčí! Výuka angličtiny využívá metodu Berlitz, kdy je kladen důraz na aktivní mluvený projev propojený s oživujícími prvky, jako např. hraní scének, jazykové hry apod.  Lekce probíhají v dopoledních hodinách, odpoledne je věnováno volnočasovým aktivitám.

Více informací o táborech s angličtinou>>

First moment sleva 1 111 Kč

Zajistěte si již nyní pro své děti místo na jazykovém táboře Berlitz v Břežanech, využijte first minute slevy na letní tábor a ušetříte 1 111 Kč!

Termíny pro rok 2017

•    15. 7. – 22. 7. 2017
•    12. 8. – 19. 8. 2017

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám obratem odpovíme!