Novinky

26 kvě

Připravujete školení či výjezdní poradu pro tým, který se skládá z více národností? Volíte za společný jazyk angličtinu nebo němčinu? Jsme připraveni Vám poskytnout školení ve třech jazycích. V duchu metody Berlitz připravíme semináře přesně na míru Vašim potřebám tak, aby vše proběhlo v termínu a na místě, které si zvolíte.

VÍCE INFO
23 dub


Manažerská školení zabývající se strategiemi jednání v mezinárodním styku je dobré propojit s jazykovými kurzy pod vedením rodilých mluvčích. Jazykové kurzy pro firmy mohou probíhat ve skupině nebo individuálně, s tematickým zaměřením na míru.

VÍCE INFO
27 bře

Dobrý manažer může být klíčem k úspěšnosti firmy a klíčem k úspěšnému manažerovi je bezesporu jeho neustálé vzdělávání. Buďte moderní firmou a nabídněte svým zaměstnancům manažerské kurzy přímo ve firmě!

VÍCE INFO
23 úno

gallery img6Špičkoví manažeři na sobě neustále pracují, přičemž dbají na komplexní rozvoj. Nebuďte pozadu a vyberte si ze širokého portfolia manažerských kurzů vzdělávacího centra Berlitz. Náplň nabízených kurzů jsme schopni zacílit na konkrétní požadavky a preference, včetně přednášení v cizím jazyce.

VÍCE INFO