Naplánujte ve firmě podzimní manažerské školení

on 28 září 2016
Vytvořeno: 28 září 2016

Čas podzimu je ideálním obdobím pro upevňování manažerských dovedností. Přinášíme Vám proto tipy na manažerská školení na míru od vzdělávacího centra Berlitz.

MOTIVACE A VZDĚLÁNÍ

Školení zaměstnanců je dobrou investicízaměstnavatele pouze v případě, že odpovídá na aktuální potřeby vzdělání daného týmu. Je proto nezbytná identifikace těchto potřeb před školením. V poslední době se také začíná praktikovat i následné prověření získaných znalostí zaměstnanců v praxi. Zjistěte, v jakých oblastech mají Vaši manažeři rezervy, a nechte si sestavit školení na míru.

Semináře pořádané vzdělávacím centrem Berlitz přináší všechny podstatné aspekty školení. Nejde přeci jen o příjemné rozjímání u kafíčka a poslouchání přednášejícího. Naše školení jsou zaměřena na konkrétní potřeby zaměstnavatele, čímž jsou zaměstnanci lépe vtaženi do průběhu školení.

Cílem je, aby manažeři ze semináře odcházeli motivováni a byli připraveni co nejdříve v práci aplikovat nové techniky a dovednosti, o kterých dříve třeba ani netušili. Vždy se snažíme předat nejen informace, ale i vlastní zkušenosti a podněty z praxe.

Délku i místo konání školení uzpůsobíme dle Vašich potřeb.

PŮLDENNÍ MANAŽERSKÉ SEMINÁŘE

Obzvláště populární jsou půldenní manažerské semináře se zaměřením na měkké dovednosti v oblastech: strategického jednání, řízení projektů či prodeje a vztahů s klienty, řízení lidských zdrojů či kompetenci k jednání v prostředí odlišných kultur.

V rámci firemního vzdělávání provedeme analýzu potřebných soft skills a sestavíme pro Vaše manažery trénink „šitý na míru" Vaší firmě.

MEZIKUTURNÍ ŠKOLENÍ

Pro potřeby jednání s obchodními partnery z ciziny je dobré znát různé kulturní a obchodní praktiky z celého světa, či právě na míru dané oblasti. Společnost Berlitz proto nabízí mezikulturní vzdělávací programy.

Tato školení je dobré propojit s jazykovými kurzy pod vedením rodilých mluvčích. V rámci skupinových či individuálních jazykových kurzů Vás vybavíme nezbytnou slovní zásobou podle Vašich představ. Nyní navíc výhodně s podzimní akční nabídkou vzdělávacího centra Berlitz.

Těšíme se na spolupráci s Vámi na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím formuláře, kde Vám velmi rádi poskytneme detailnější informace.