Manažerské školení prezentačních dovedností

manažerské školení prezentační dovednosti

Akce: 20% sleva na manažerské semináře konané ve Vaší společnosti!

Všichni víme, že "nelze nekomunikovat". Ať už chceme či ne, naše tělo automaticky prozrazuje okolí, co si myslí a jak se cítí. Nejde vždy jen o slova, ale také o vnímání, zabarvení hlasu, způsob jednání a dodržování pravidel a formalit při styku s ostatními lidmi. Prezentační dovednosti mají nezanedbatelný význam pro celkový úspěch obchodního jednání, schůzky nebo třeba přijímacího pohovoru.

Centrum vzdělávání manažerů Berlitz vám nabízí jedinečná školení manažerů zaměřená na výrazné zlepšení prezentačních schopností a dovedností, díky kterým docílíte úspěšné komunikace během důležitých obchodních situací i v běžném životě.

Berlitz nabízí tyto manažerské semináře prezentačních dovedností:

 • Mezinárodní meetingy vedoucích pracovníků

  Cílem tohoto manažerského kurzu je rozeznávat nejrůznější styly meetingů, zvyšovat jejich efektivnost prostřednictvím objemnějšího toku informací, dosahovat zisk ze skupinové dynamiky v multikulturním prostředí a jejich možné interakce včetně zlepšení prezentačních dovedností v angličtině
  Podrobnosti o tomto manažerském školení »

 • Úspěšné prezentace na mezinárodní úrovni

  Cílem tohoto manažerského školení je rozeznat vlastní slabiny při prezentaci a jejich odstranění, osvojit si schopnost koncipovat a připravovat prezentaci, uspokojit očekávání posluchačů a výrazně zlepšit specializovanou slovní zásobu a jazykové konstrukce při prezentacích v angličtině
  Podrobnosti o tomto manažerském školení »

 • Vyjednávání na mezinárodní úrovni

  Cílem tohoto semináře pro manažery je porozumět strategiím a postupům vyjednávání, naučit se vést objektivním způsobem vyjednávání a vyhodnocovat rizika, formálně zvládnout vyjednávací postupy a poskytovat klíče a nástroje k rozluštění přístupů vašich protivníků, a to v mateřském jazyce i v angličtině.
  Podrobnosti o tomto manažerském školení »

Zaujaly Vás manažerské kurzy prezentačních dovedností Berlitz?

Kontaktujte nás pro více informací a společně navrhneme řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Nejen prezentační dovednosti, ale také naše výuka angličtiny nebo manažerské kurzy dosahují skvělých výsledků a pomáhají tak dokonale využít potenciálu každého pracovníka.