Manažerské školení - komunikační dovednosti

manažerské školení na komunikační dovednostiAč si můžeme myslet něco jiného, naše tělo neustále komunikuje a vysílá našemu okolí zprávu o tom, co si doopravdy myslíme.

Komunikační dovednosti představují rozhodující faktor úspěšnosti obchodního jednání, schůzky nebo přijímacího pohovoru. Patříte-li k těm, kteří mají v této oblasti jisté rezervy, jsou pro vás programy vzdělávání manažerů centra Berlitz jako stvořené. Komunikační dovednosti a prezentační dovednosti často stojí mezi úspěchem a neúspěchem vašeho jednání.

Akce: 20% sleva na manažerské semináře konané ve Vaší společnosti!

Manažerské semináře komunikačních dovedností Vás naučí tyto signály dokonale ovládat a využívat je ve svůj prospěch. Díky nim si osvojíte soft skills a další důležité sociální dovednosti, které se mohou stát odrazovým můstkem pro Váš budoucí úspěch na poli pracovním i osobním.

Berlitz nabízí tyto manažerské kurzy komunikačních dovedností

  • Mezinárodní meetingy vedoucích pracovníků

    Cílem tohoto kurzu pro manažery je rozeznávat různé meetingy, zvyšovat jejich efektivnost prostřednictvím objemnějšího toku informací, dosahovat zisk ze skupinové dynamiky v multikulturním prostředí, a jejich možné interakce včetně zlepšení prezentačních dovedností. To vše jak v češtině, tak v angličtině.

  • Úspěšné prezentace na mezinárodní úrovni

    Cílem tohoto manažerského školení je vypozorovat vlastní slabiny během prezentace, a tyto následně odstranit. Osvojíte si schopnost navrhnout a připravit prezentaci, uspokojit očekávání posluchačů a výrazně zlepšíte specializovanou slovní zásobu a jazykové konstrukce při prezentacích v českém i anglickém jazyce.

  • Vyjednávání na mezinárodní úrovni

    Tento manažerský kurz je cílen na porozumění strategiím a postupům vyjednávání. Jde o to naučit se vést vyjednávání objektivním způsobem a vyhodnocovat rizika. Získáte schopnosti formálně zvládnout vyjednávací postupy a nástroje k rozluštění přístupů vašich protivníků v češtině i angličtině.

 

Proč vyzkoušet manažerské kurzy komunikačních dovedností Berlitz?

Vyprovokujeme Vás k co nejlepším výkonům. Odhalíme skryté možnosti Vašich komunikačních dovedností! Po absolvování našeho školení pro manažery získáte nový stupeň sebedůvěry v jednání nejen s obchodními partnery.

Zajímáte se o manažerské kurzy komunikačních dovedností?

Navštivte naši pražskou pobočku nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.