Doplňte manažerské školení intenzivním jazykovým kurzem

on 20 říjen 2016
Vytvořeno: 20 říjen 2016

Při jednáních manažerů s obchodními partnery z ciziny se dokonalá znalost jazyka může stát silnou konkurenční výhodou. V Berlitz Praha Vás vybavíme nezbytnou slovní zásobou podle Vašich představ.

Jazykové kurzy přizpůsobené potřebám Vaší firmy

Častá manažerská školení zabývající se strategiemi jednání v mezinárodním styku je dobré propojit s jazykovými kurzy pod vedením rodilých mluvčích. Jazykové kurzy pro firmy mohou probíhat ve skupině nebo individuálně, s tématickým zaměřením na míru.

Můžete vybírat z kurzů podle stupně intenzity výuky i doby jejich délky, a to od jednoho týdne až po 3 měsíce.

Při obchodně zaměřených kurzech cizích jazyků se cílí na konkrétní oblast obchodu či podnikání, potřebnou speciální terminologii nebo i přehled a konverzaci o aktuálních ekonomických a politických tématech.

AKČNÍ NABÍDKA

Individuální jazykové kurzy jsou vhodné pro vytížené manažery, kteří hledají kurz, kde se lektor - rodilý mluvčí, plně věnuje jen jim, a zároveň si mohou sami zvolit, kdy a kde se jejich jazykový kurz bude konat.

S podzimní akční nabídkou vzdělávacího centra Berlitz získáte 20% slevu na individuální jazykové kurzy Total Immersion® a Sprint. Nyní navíc za akční cenu: zaplaťte 4 dny a získejte navíc 1 zdarma.

Na individuální jazykové kurzy Premium, Express a Classic nabízíme akci 35 lekcí + 5 zdarma.
Akce běží do 1. 12. 2016 a platí pro všechny jazyky, které vyučujeme.

Mezikulturní vzdělávání

Pro potřeby jednání s obchodními partnery z ciziny je dobré znát různé kulturní a obchodní praktiky z celého světa, či právě na míru dané oblasti. Společnost Berlitz proto nabízí také mezikulturní vzdělávací programy.

KONTAKTUJTE NÁS

Těšíme se na spolupráci s Vámi na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím formuláře, kde Vám velmi rádi poskytneme detailnější informace.